blog de Performance de la concurrence de footballeur et détails de jerseys - Les ventes de maillots de football
mis ŕ jour: 23/09/20 04:58AM
   Arsenal 2-2 remíza s Watfordem FC [17/09/19 05:33AM]
Évaluer ce message

V pátém kole Premier League 2019-20 Arsenal vyzval Watford FC ve hře venku. Arsenal měl původně velmi dobrou výherní výhodu. Nakonec byl Arsenal tažen dvěma protivníky do vedení se dvěma brankami, aby získal remízu. Fanoušci, kteří nosí na scéně Fotbalové Dresy Arsenalu, je těžké uvěřit a tato hra také umožňuje reflexi všem členům Arsenalu.

Na začátku hry byl Arsenal hlavně zákazníkem. Ve 22 minutách hry vedl Arsenal Watford FC 1: 0. V 32. minutě vstřelil Aubameyang dvakrát a Arsenal také prodloužil vedení na dva góly. První poločas vedl Arsenal 2-0. To je Dres Arsenal, který vám v tuto chvíli patří, je velmi hrdá. Ve druhé polovině zápasu bylo snadné bojovat, v 52. minutě hry, Watford FC1: 2Arsenal. Ve hře po dobu 79 minut. Watford FC vyrovnal skóre. Obranná linie Arsenalu udělala nepřetržité chyby a vyhrála hru s výhodou.

Nakonec měl Arsenal to štěstí, že držel remízu. Zdá se, že to získá bod, ale ve hře ztratil dva body.